Ajtex.cz je dceřiný e-shop společnosti SAPRO s.r.o.

Jsme internetový obchod s kamerovými systémy, kde naleznete široký sortiment zboží za dostupné ceny. Díky SAPRO s.r.o disponujeme spolehlivým zázemím - co se týče distribuce a logistiky a zákazníkům dokážeme poskytnout i servis a poradenství. 

Více o SAPRO:

Hlavní činností firmy Sapro s.r.o. je výroba, velkoobchodní činnost, export, import a distribuce v oblastech satelitní, IPTV, pozemní a digitální techniky, komponenty a panely pro fotovoltaické elektrárny FVE, osvětlovací technika LED osvětlení, automobilní elektroniky. Kamerové systémy CCTV, DVR NVR, AHD, IP HD Kamery, HDCVI H.265 HEVC.

Firma Sapro s.r.o. patří mezi přední distributory a dovozce satelitní a anténní techniky v České a Slovenské republice od roku 1993.

Jsme výrobcem, dovozcem a zástupcem mnoha vlastních  a světových značek elektroniky např.:

 Showbox, DREAMSKY, Formuler, Octagon, SatElita, HD-BOX, DI-WAY, DI-BOX, Ferguson, Formuler, OPENBOX, Opticum, Thomson, Strong, Inverto, ZGEMMA, Dreambox, Televes, EMP Centauri, Blow, Extreme, Cabelcon, Dahua, Hikvision, Deviser, Dream Power, Edision, Famaval, Fuba, Inverto, MAG, Megasat, Moteck, Opticum Globo, AX technology, Tecatel, Telesystem, Maximum 

Máme vlastní servisní středisko vybavené moderní pájecí a diagnostickou a měřící technikou.

Na Slovensko distribuujeme přímo nebo prostřednictvím  naších VO partnerů.

Společnost Sapro začala na poli satelitní techniky již v roce 1993-94, jedním z prvních výrobků byl tzv. TVSAT a Videosat vlastní výroby. Jednalo se o modul satelitního přijímače vlastního vývoje a výroby zabudovaný do TV a videorekordéru.

Od Roku 2010 Nás můžete najít v novém a větším sídle:

Konská 455, Třinec 73961 GPS: 49.6911092N, 18.6331872E


Follow us on Facebook